בדיקת פרויקט תמ"א 38 ע"י אופק בדק בית, תוודא שהבניין שלכם עומד בתקנות הבנייה הנדרשות ותספק לכם את כל השקט הנפשי שאתם צריכים

תוכנית תמ"א 38 היא תוכנית מתאר ארצית שנועדה לחזק מבנים ותיקים שהוקמו לפני 1980 בפני רעידות אדמה. במסגרת התוכנית, המדינה מעניקה ליזמים זכויות בניה על גג המבנה, בתמורה לשיפוץ המבנה והשטחים הציבוריים, חידוש תשתיות הבניין והרחבת דירות הדיירים באמצעות הוספת ממ"ד ומרפסת, התקנת מעלית ושדרוג סביבת המבנה.

הודות לתוכנית זו, הדיירים נהנים מבניין בטוח יותר למגורים, מהשבחת ערך דירותיהם ומשיפור באיכות חייהם, בבניין משופץ כחדש.

אופק בדק בית - הכי בטוח לתמ"א 38

בתוכנית תמ"א 38, כמו בכל תהליך בניה ושיפוץ, מומלץ לבצע בדק בית לדירות שבבניין, לדירות שנוספו לו במסגרת זכויות הבנייה ולכל השטחים המשותפים.

לחברת אופק בדק בית 12 שנות ניסיון בבנייה, בפיקוח תמ"א 38, בביקורת מבנים ובאיתור ליקויי בניה בבתים פרטיים המתאפיינים בסטנדרט בניה גבוה ובבתים משותפים. צוות החברה יבצע בדיקת בדק בית במרכז ובדק בית בצפון, במהלכה יוודא שהדירות המשודרגות שלכם, השטחים המשותפים, יחידות הדיור שנוספו לבניין, המרפסות והמעלית עומדים בכל תקנות הבניה. בנוסף, תיבדק איכות הבניה וטיב החומרים ששימשו את הקבלן לבניה.

בתום הבדיקה יוגש לכם דוח בדק בית מקיף ובו ריכוז של כל הליקויים שאותרו ועלולים לפגוע בהנאתכם מהדירה ומהבניין או לסכן את בטיחותכם.

מה כוללת בדיקת מבנים תמ"א 38 באופק בדק בית

במהלך בדיקת ליקויי בנייה ברכוש המשותף שנערוך עבורכם, מומחי אופק בדק בית יאתרו את כל הליקויים שעלולים לפגום באיכות החיים שלכם כדיירי הבניין, לסכן את בטיחותכם או לפגוע בערך הנכס שלכם.

בדיקת התוכניות

בדיקת התוכניות האדריכליות של תוכנית תמ"א 38 והתאמתן לביצוע בפועל

בדיקת שלד המבנה

איתור ליקוים, סדקים ועקמומיות בקירות שטופלו במסגרת תוכנית התמ"א

בדיקת ריצופים וחיפויים

זיהוי אריחים בולטים או שקועים, בדיקת שיפועים לניקוז תקין, איתור פגמים באריחים, חללים ואיטום רובה.

בדיקת מערכת האינסטלציה

בדיקה כללית למערכות האינסטלציה שטופלו במסגרת הפרויקט בדירות ובשטחים המשותפים

בדיקת תוכנית החשמל

התאמת מיקומי נקודת החשמל לתוכניות בשטחים שנוספו לדירות ועמידתם בתקן

בדיקת איטום ורטיבות

מדידת רמת הלחות בקירות, בדיקת חומרי האיטום ותקינות הביצוע בכל האזורים שטופלו במסגרת הפרויקט.

בדיקת רמת הגימור

בדיקת עבודות הטיח, הצבע, הנגרות, עבודות הגבס, המסגרות, חיפויי אבן ועבודות האלומיניום שבוצעו בפרויקט

בדיקת ממ"ד, חניה, מחסן, מרפסות וגג

בדיקת תקינות השטחים שנוספו לבניין במסגרת תוכנית התמ"א

בתום הבדיקה נספק לכם חוות דעת הנדסית אובייקטיבית, עם כל הליקויים שאיתרנו בבניין, כולל השוואות בין המפרט למצב הקיים, צילומי הליקויים ואומדן כספי לעלות תיקון הליקויים.

הבוררות המקצועית של אופק בדק בית - הדרך הקצרה לתיקון הליקויים בפרויקט תמ"א 38

באופק בדק בית מאמינים שפיקוח תמ"א 38 ודוח ליקויי בנייה אינו המטרה אלא אמצעי להבטיח את איכות החיים שלכם ואת בטיחותכם בבניין ששודרג במסגרת תוכנית תמ"א 38. לכן החברה מעמידה לרשותכם שירות בוררות מקצועי מול הקבלן או היזם המבצע את התוכנית.

שירות הבוררות המקצועי של אופק בדק בית, יעודד את הקבלן או היזם לשתף פעולה ולטפל במהירות בליקויים שאותרו בדירות ובשטחים המשותפים של פרויקט תמ"א 38, באופן שיחסוך לכל הצדדים המעורבים התדיינות אינסופית בבתי המשפט ותשלום שכר טרחה לעורכי דין.

למידע נוסף, לעלות בדק בית ולתיאום בדיקת מבנה בפרויקט תמ"א 38 צרו איתנו קשר

בואו לשמוע מה הלקוחות שלנו מספרים על התהליך

אל תתחרטו על בחירת איש מקצוע לא מספיק איכותי שיבדוק את ביתכם

בכל שלב בתהליך, החל מפגישת ההיכרות, ועד הגשת הדו"ח המסכם, אנחנו מוודאים שאתם מקבלים את הבדיקה האמינה, האובייקטיבית והמקצועית ביותר, ומוודאים שאתם מקבלים את חוות הדעת האיכותית ביותר על ביתכם החדש.