נכנסתם לבניין חדש והקבלן רוצה להחתים אתכם על השטחים המשותפים? לא חותמים בלי בדיקת הרכוש המשותף ע"י אופק בדק בית!

מזל טוב! קיבלתם את המפתחות לדירתכם החדשה וייתכן שגם ביצעתם בדיקה לדירה החדשה. אך האם אתם מודעים למצב השטחים המשותפים לכם ולכל דיירי הבניין?

אופק בדק בית ההחלטה המשותפת הראשונה שלכם

לבדיקת בדק בית במרכז ובדק בית בצפון לאיתור ליקויי בנייה ברכוש המשותף חשיבות זהה לבדיקת הביקורת בדירתכם החדשה. הקבלן אמור למסור לכם את השטחים המשותפים בליווי פרוטוקול המתייחס לשטחים המשותפים למערכות המותקנות בבניין: גגות, חזיתות, לובי, חדרי מדרגות, חדרים משותפים בהם מותקנות מערכות כמו חדר המשאבות, חדר הגנרטור, חדרי אשפה, מעליות ועוד.

במקרים רבים, פרוטוקול זה מבוצע מול חברת הניהול של הבניין, או שאחד הדיירים הראשונים שנכנסו לדירתם בבניין החדש, "חותם" על השטחים המשותפים, בלי לדעת על מה הוא חותם ומהי המשמעות של חתימה זו.

חשוב לזכור שביקורת ליקויי בניה בשטחים המשותפים של בניין מגורים היא משימה מורכבת, הדורשת ידע רב תחומי בתכנון ובבניה והבנה מעמיקה במערכותיו הטכנולוגיות של הבניין וכאן המומחים של אופק בדק בית נכנסים לתמונה.

מה הם התוצרים של בדיקת הרכוש המשותף ע"י אופק בדק בית?

במהלך בדיקת ליקויי בנייה ברכוש המשותף שנערוך עבורכם, מומחי אופק בדק בית יאתרו את כל הליקויים שעלולים לפגום באיכות החיים שלכם כדיירי הבניין, לסכן את בטיחותכם או לפגוע בערך הנכס שלכם.

כמו כן, בדיקת בדק לדירה יד שנייה תאתר מפגעים בטיחותיים שעלולים לסכן אתכם ואת האורחים שלכם, כגון מעקות עם עיגון לקוי או שאינם בגובה התקני, אריחים בולטים או שקועים, חיפויים רופפים ועוד.

בתום הבדיקה, אופק בדק בית תספק לכם דוח בדק בית חוות דעת הנדסית ודוח ליקויי בנייה עם כל הליקויים שאותרו בדירה המיועדת לרכישה, צילומי הליקויים ואומדן כספי לעלות תיקון הליקויים הקיימים והליקויים שידרשו טיפול עתידי.

למידע נוסף, למחיר בדק בית ולתיאום בדיקת רכוש משותף צרו איתנו קשר

בואו לשמוע מה הלקוחות שלנו מספרים על התהליך

אל תתחרטו על בחירת איש מקצוע לא מספיק איכותי שיבדוק את ביתכם

בכל שלב בתהליך, החל מפגישת ההיכרות, ועד הגשת הדו"ח המסכם, אנחנו מוודאים שאתם מקבלים את הבדיקה האמינה, האובייקטיבית והמקצועית ביותר, ומוודאים שאתם מקבלים את חוות הדעת האיכותית ביותר על ביתכם החדש.