בונים מבנה מסחרי או ציבורי? אופק בדק בית תוודא שהוא נמסר לכם כשהוא תקין, איכותי ובטיחותי.

בניית נכס מסחרי או ציבורי או רכישה של נכס שכזה הוא פרויקט הדורש מכם משאבי זמן רבים, אשר באים על חשבון הזמן שאותו אתם מקדישים לליבת הפעילות העסקית או הציבורית שלכם.

מכיוון שתהליך הבנייה של מבנה מסחרי וציבורי מחייב תיאום בין רשויות שונות ובין בעלי מקצוע שונים וביניהם יזמים, אדריכלים, קבלנים ומפקחים, אין זה מפתיע שאנשים עסוקים כמוכם, מתקשים להיות מעורבים בתהליך בניית המבנה המסחרי, וכאשר רמת הפיקוח ירודה, אין בקרה על תהליכי הבניה ומכאן, הדרך לאי התאמה בין התוכניות לביצוע בשטח ולפגיעה באיכות הבניה, קצרה מתמיד.

אופק בדק בית - העיניים שלכם בשטח

אופק היא חברת בדק בית עם המלצות שמשמשת כחוליה מקשרת ביניכם, הבעלים או המזמינים של המבנה המסחרי והציבורי ובין הקבלן המבצע עבורכם את הבנייה.
12 שנות הניסיון של אופק בדק בית בבנייה, בפיקוח בניה ובאיתור ליקויי בניה, יאפשרו לכם ליהנות מכל השקט הנפשי הדרוש לכם בתקופת הבנייה ומהידיעה שהמבנה המסחרי או הציבורי נמסר לכם כשהוא תקין, איכותי ובטיחותי.

מה כוללת בדיקת מבנים מסחריים וציבוריים באופק בדק בית?

במסגרת בדק הבית למבנים מסחריים וציבוריים, צוות אופק בדק בית יאתר ויפרט את כל הליקויים הדורשים תיקון בדוח בדק בית, אשר יבטיח שהנכס החדש הנמסר לידיכם, יהיה במצב מושלם ככל האפשר וישרת אתכם נאמנה לאורך זמן:

למידע נוסף, לעלות בדק בית ולתיאום בדיקת מבנים מסחריים וציבוריים צרו איתנו קשר

בואו לשמוע מה הלקוחות שלנו מספרים על התהליך

אל תתחרטו על בחירת איש מקצוע לא מספיק איכותי שיבדוק את ביתכם

בכל שלב בתהליך, החל מפגישת ההיכרות, ועד הגשת הדו"ח המסכם, אנחנו מוודאים שאתם מקבלים את הבדיקה האמינה, האובייקטיבית והמקצועית ביותר, ומוודאים שאתם מקבלים את חוות הדעת האיכותית ביותר על ביתכם החדש.