רכשתם דירה חדשה במיטב כספכם? אופק בדק בית תאתר את ליקויי הבניה ותאפשר לכם ולילדיכם ליהנות מבית איכותי, בטוח ונעים למגורים.

הדירה החדשה שרכשתם בשעה טובה, היא הרבה מעבר לקירות וחללים. דירה היא בית עבורכם ועבור ילדיכם וככזו, היא אמורה להיבנות בדיוק לפי התוכניות והמפרטים שנקבעו בחוזה, לספק לכם את סביבת המגורים הבטוחה ביותר ולהבטיח לכם את איכות החיים הגבוהה שמגיעה לכם.

יש לכם אופק לדירה חדשה ואיכותית

מרבית הדירות החדשות הנבנות בישראל מתאפיינות בליקויי בנייה שונים ובאי התאמות לדרישות התקן הישראלי. על מנת להתמודד עם תופעה זו, באפשרותכם לבצע בדיקת בדק לדירה החדשה שרכשתם באמצעות אופק – חברת בדק בית עם המלצות, המספקת שירותי בדק בית בצפון ובדק בית במרכז לבתים ולדירות.

12 שנות הניסיון בבנייה, בפיקוח בנייה, בביקורת מבנים ובאיתור ליקויי בניה בבתים פרטיים המתאפיינים בדרישה לסטנדרט בניה גבוה, יאפשרו לכם לדעת האם הדירה החדשה עומדת בכל תקנות הבנייה והאם איכות הבנייה וחומרי הגלם ששימשו לבנייתה, עומדים בתקנים הנדרשים.

כמו כן, הבדיקה תאתר ותתעד ליקויי בנייה המחייבים תיקון מידי ע"י הקבלן וליקויים שאינם ניתנים לתיקון, אך מאפשרים לכם לתבוע פיצוי כספי מהקבלן.

מתי כדאי לבצע את הבדיקה לדירה החדשה?

מומלץ לבצע בדיקת בדק לדירה חדשה לפני שאתם נכנסים לדירה, כשהיא עדיין ריקה לחלוטין וכשהקבלן עדיין שוהה בשטח ויכול לתקן את הליקויים שהתגלו – בלי להפריע לשגרת חייכם. כמו כן, מומלץ לבצע בדיקת בדק לדירה חדשה גם בתום שנת הבדק, מכיוון שבמהלך השנה הראשונה עלולים להתגלות ליקויים נוספים המחייבים תיקון ונמצאים עדיין באחריות הקבלן.

מה כוללת בדיקת דירה חדשה באופק בדק בית?

מומחי אופק בדק בית יבדקו ביסודיות את כל מערכות המבנה מהמסד ועד הטפחות ויתעדו ליקויי בניה שעלולים לפגוע בהנאתכם מהדירה ובשווי הנכס אותו רכשתם במיטב כספכם: בדיקת התוכניות האדריכליות והתאמתן לביצוע בפועל, בדיקה הנדסית לאיתור ליקויים בשלד ובקירות, בדיקת פגמים בריצוף ובחיפויים – כולל בדיקת שיפועים לניקוז תקין, בדיקה כללית למערכות האינסטלציה, הכלים הסניטריים והחשמל והתאמתן למפרט הדירה, בדיקת איטום ורטיבות, בדיקת רמת הגימור: צבע, טיח, גבס, נגרות, חיפויים ועוד ובדיקה של השטחים המשויכים לדירה שלכם, כגון: חנייה, מחסן וגג.

בתום הבדיקה תקבלו דוח בדק בית שכולל חוות דעת הנדסית ודוח ליקויי בנייה עם כל הליקויים שנמצאו בדירתכם החדשה, כולל השוואות בין המפרט למצב הקיים, צילומי הליקויים ואומדן כספי לעלות תיקון הליקויים.

הבוררות המקצועית של אופק בדק בית הדרך הקצרה והיעילה לתיקון הליקויים בדירה החדשה

באופק בדק בית מאמינים שדוח ליקויי בנייה אינו המטרה, אלא אמצעי להבטיח את איכות הדירה החדשה שלכם ואת בטיחותכם. לכן, אופק מעמידה לרשותכם, בנוסף למגוון שירותי הבדק, שירות בוררות מקצועי מול הקבלן או היזם ממנו רכשתם את הדירה.

הבוררות של אופק בדק בית, תעודד את הקבלן או היזם לשתף פעולה ולטפל במהירות בליקויים שאותרו בדירתכם, באופן שיחסוך לכל הצדדים המעורבים התדיינות אינסופית בבתי המשפט ותשלום שכר טרחה לעורכי דין.

למידע נוסף, למחיר בדק בית ולתיאום בדיקת בדק בית בצפון ובדק בית במרכז בדירה חדשה צרו איתנו קשר

בואו לשמוע מה הלקוחות שלנו מספרים על התהליך

אל תתחרטו על בחירת איש מקצוע לא מספיק איכותי שיבדוק את ביתכם

בכל שלב בתהליך, החל מפגישת ההיכרות, ועד הגשת הדו"ח המסכם, אנחנו מוודאים שאתם מקבלים את הבדיקה האמינה, האובייקטיבית והמקצועית ביותר, ומוודאים שאתם מקבלים את חוות הדעת האיכותית ביותר על ביתכם החדש.