אופק בדק בית תלווה אתכם בבניית ביתכם החדש עם פיקוח הנדסי קפדני משלב התוכניות ועד האכלוס, כדי שתיהנו ממבנה איכותי ובטוח למגורים

בנייה של בית היא פרויקט מורכב ביותר, בו מעורבים בעלי מקצוע רבים ושונים שאמורים לפעול בתיאום מושלם, תוך עמידה במפרט הטכני שהזמנתם. לכן, רק פיקוח הנדסי הדוק של מפקח בנייה מוסמך ומנוסה מטעמכם הנמצא בשטח, ייתן לכם את השקט הנפשי ואת הידיעה שהבית שנבנה עבורכם יעמוד בציפיות הגבוהות שלכם.

אופק בדק בית – האנשים שלכם בשטח

הפיקוח ההנדסי שמעמידה לרשותם אופק בדק בית, מבוצע על ידי מפקחי עבודה עתירי ניסיון בליווי ובפיקוח בנייה קפדני בפרויקטים של בנייה פרטית איכותית המתאפיינים בסטנדרט גבוה.

הפיקוח ההנדסי של אופק בדק בית ימנע מכם את בזבוז הזמן ואת ההוצאות הכספיות הגדולות הנובעות מהצורך בתיקון ליקויים שנוצרו במהלך הבניה, ואת עוגמת הנפש המתלווה לחיים בבית חדש עם ליקויי בניה שלא ניתנים לתיקון לאחר סיום העבודות.

מה כולל הפיקוח ההנדסי של אופק בדק בית?

במסגרת הפיקוח ההנדסי לפרויקט שלכם, אופק בדק בית תלווה אתכם משלב התוכניות ועד האכלוס ותדווח לכם באופן שוטף ובשקיפות מלאה אודות התקדמות הפרויקט:

בתום הפרויקט אופק בדק בית תבצע בדיקה מקיפה בשיתוף האדריכל, הקונסטרוקטור והיועצים השונים, תרכז את התיקונים הנדרשים ותעקוב אחר הביצוע – עד לקבלת טופס 4.

ללמידע נוסף ולתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות צרו איתנו קשר

בואו לשמוע מה הלקוחות שלנו מספרים על התהליך

אל תתחרטו על בחירת איש מקצוע לא מספיק איכותי שיבדוק את ביתכם

בכל שלב בתהליך, החל מפגישת ההיכרות, ועד הגשת הדו"ח המסכם, אנחנו מוודאים שאתם מקבלים את הבדיקה האמינה, האובייקטיבית והמקצועית ביותר, ומוודאים שאתם מקבלים את חוות הדעת האיכותית ביותר על ביתכם החדש.