בדיקת שלד וקונסטרוקציה ע"י אופק בדק בית תבטיח את התאמתו המלאה לתוכניות האדריכליות ולתקנים הנדרשים.

השלד הוא החלק החשוב ביותר במבנה. תפקידו הוא לשאת את העומסים האופקיים והאנכיים ואת משקלו של המבנה ולהעביר אותם אל הקרקע באופן שאינו מסכן את המבנה ואת דייריו.

לכן, קיימת חשיבות רבה בבחירת חומרי הגלם המרכיבים את שלד המבנה וביישום המקצועי שלהם באופן שימנע כשלים קונסטרוקטיביים מסכני חיים בשגרה ובתרחישי קיצון כגון רוחות חזקות ורעידות אדמה. כמו כן, בשלב בניית השלד יש להיעזר במהנדס בניין אשר יפקח באופן יומיומי על איכות ביצוע השלד ע"י הקבלן ויתעד כל ממצא או חריגה בכתב להוכחת רשלנות – אם תתגלה כזו.

ליקוי שלד וקונסטרוקציה - עניין למקצוענים של אופק בדק בית

איתור פגמים וליקויים בשלד הבניין הוא משימה מורכבת הכרוכה באחריות רבה ומחייבת היכרות מעמיקה עם התקנים הישראליים המחייבים, זיהוי אי התאמות בין התוכניות האדריכליות ותוכניות הקונסטרוקציות לבין הביצוע בפועל ומיפוי של פגמים אסתטיים הפוגעים במראהו של המבנה.

חברת אופק בדק בית אשר עוסקת מזה 12 שנים בבנייה, בפיקוח בניה, בביקורת ליקויי בנייה ובבדיקות מקיפות לשלד ולקונסטרוקציות, תבצע השוואה לפרטי פרטים בין התוכניות של האדריכל והקונסטרוקטור לביצוע בשטח ותערוך סדרת בדיקות להבטחת תקינות השלד.

מה כוללת בדיקת שלד וקונסטרוקציה באופק בדק בית?

במסגרת בדיקת השלד והקונסטרוקציה, אופק בדק בית תוודא את התאמת תוכניות הקונסטרוקציה לביצוע בפועל:

כמו כן, בדיקת בדק לדירה יד שנייה תאתר מפגעים בטיחותיים שעלולים לסכן אתכם ואת האורחים שלכם, כגון מעקות עם עיגון לקוי או שאינם בגובה התקני, אריחים בולטים או שקועים, חיפויים רופפים ועוד.

בתום הבדיקה, אופק בדק בית תספק לכם דוח בדק בית חוות דעת הנדסית ודוח ליקויי בנייה עם כל הליקויים שאותרו בדירה המיועדת לרכישה, צילומי הליקויים ואומדן כספי לעלות תיקון הליקויים הקיימים והליקויים שידרשו טיפול עתידי.

למידע נוסף ולתיאום בדיקת שלד וקונסטרוקציה צרו איתנו קשר

בואו לשמוע מה הלקוחות שלנו מספרים על התהליך

אל תתחרטו על בחירת איש מקצוע לא מספיק איכותי שיבדוק את ביתכם

בכל שלב בתהליך, החל מפגישת ההיכרות, ועד הגשת הדו"ח המסכם, אנחנו מוודאים שאתם מקבלים את הבדיקה האמינה, האובייקטיבית והמקצועית ביותר, ומוודאים שאתם מקבלים את חוות הדעת האיכותית ביותר על ביתכם החדש.