אודותינו

אופק בדק בית – ביקורת מבנים ושירותי הנדסה מעמידה לרשותכם, בעלי נכסים, רוכשי דירות, יזמים וקבלנים, ניסיון של כ-12 שנה בשירותי בדק בית, בוררות מקצועית, ליווי משפטי, ביצוע ופיקוח הנדסי וייעוץ טרום קנייה למתעניינים ברכישת דירה בפרויקטי מגורים.

בדק בית

חטיבת בדק בית באופק מלווה אתכם במהלך בנייה או רכישה של נכסים פרטיים ומסחריים. בדיקות בדק הבית היסודיות והמקצועיות של אופק מספקות לכם בשקיפות מלאה את כל הנתונים שעליכם לדעת לפני רכישת הנכס או בטרם הוא נמסר לידיכם:

שירותי מחלקת בדק בית באופק

בוררות מקצועית

במסגרת גישתה הפרגמטית של אופק בדק בית וניסיונה הרב בתחום הבוררות וכמומחית מטעם בתי המשפט, החברה מעמידה לרשותכם שירותי בוררות מקצועית מול הקבלן או היזם. במרבית המקרים, הבוררות המקצועית היא הדרך הקצרה והיעילה לתיקון הליקויים בדירה – ללא צורך בהתדיינויות אינסופיות בערכאות משפטיות, הכרוכות בהוצאות כבדות.

ליווי משפטי

במקרים בהם הבוררות המקצועית לא הבשילה לידי מעשה או לא הובילה לתוצאות, אופק בדק בית מעמידה לרשותכם את שירותי המחלקה המשפטית שצברה ניסיון רב בליווי משפטי לדיירים ונציגויות דיירים בתביעות ליקויי בנייה כנגד קבלנים ויזמים. הליווי המשפטי של אופק יאפשר לכם לממש את דוח הליקויים ברמה המשפטית וליהנות מבית תקין, איכותי ובטוח יותר.

ביצוע ופיקוח הנדסי

לאופק בדק בית ניסיון עשיר בניהול ובנייה של פרויקטי בנייה איכותיים במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. כמו כן, אופק מעמידה לרשותכם שירותי פיקוח הנדסי שיחסכו לכם זמן, כסף ועוגמת נפש וייתנו לכם את השקט הנפשי ואת הידיעה שהבית שנבנה עבורכם עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירות טרום קנייה לרוכשי דירות

שירות טרום קנייה (Pre-Sale) לרוכשי דירות נועד לסייע לכם, רוכשים פרטיים או קבוצת רוכשים בפרויקט מגורים, לאתר כל ליקוי תכנוני כבר בשלב התוכניות – עוד לפני שחתמתם על החוזה עם היזם או הקבלן. בעזרת שירות זה, תוכלו להניע את הקבלן לביצוע שינויים תכנוניים בדירה, בבניין ובסביבת המגורים, אשר ישפרו משמעותית את איכות חייכם ואת שביעות רצונכם מהעסקה.

המקצוענים של אופק בדק בית

יריב רחמים

הנדסאי בניין עם 12 שנות ניסיון. מנהל פרויקטים מוסמך מטעם הטכניון, בעל תעודת מפקח בנייה ומוסמך משרד הבינוי והשיכון בהערכת נזקים במבנים.

ערן פרידמן

מנהל פרויקטים, מפקח בנייה מוסמך ומשפץ מנוסה, אשר חתום על יותר מ-100 יחידות דיור בפרויקטים צמודי קרקע ובבנייה רוויה.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו: 04-1234567